Kontaktpersoner i Drammens Seilforening

Havn og havneplasser

Alle henvendelser om havneplasser rettes til havnesjef John Grinde, tlf 911 97 707, epost: john.grinde@online.no


Utleie av klubbhuset

Alle henvendelser om leie av seilforeningens klubbhus “Løkta” må rettes til Bente Avdal, tlf 918 05 357, epost: bente.avdal@gmail.com

Faktura og betaling

Hvis du har spørsmål om fakturaer, betaling eller andre økonomispørsmål til klubben, ta kontakt med Bernt Lie, tlf 951 55 226 epost: berntlie@getmail.no

​Styret

Leder:

Raymond Dahlen

mob. 920 87 640
raymond@waypoint.no

 

Nestleder:

Bjørn Ohrhagen

905 98 494
bjorn.orhagen@gmail.com

 

Sekretær:

Lars Erik Hilsen

995 59 836
lars.erik.hilsen@gmail.com

 

Økonomiansvarlig:

Bernt Lie

951 55 226
berntlie@getmail.no

 

Havnesjef:

John Grinde

911 97 707
john.grinde@online.no

 

Leder i regattakomitéen

Øyvind Jelstad

977 48 392
oyvind@jelstad.org

 

Leder i junioravdelingen

Henrik Gautneb

905 84 586
gautneb@gmail.com

 

Leder i Rødtangenkomiteen

Terje Adamsen

970 37 715
terjeadamsen@gmail.com

 

Turskipper

Per Arvid Hennum

911 90 260
phe@nom.no

 

Sekretær i junioravdelingen

Gry Brudevoll

934 02 989
gry.brudevoll@getmail.no

Publisert: 31.03.17

 

Drammens Seilforening, Postboks 1025, 3037 Drammen, leder@dsf.no