Kontaktpersoner i Drammens Seilforening

Styret i Drammen Seilforening

 

Leder:

Raymond Dahlen

mob. 920 87 640
raymond@waypoint.no

Nestleder:

Torbjørn Almeland

907 16 233
torbjorn.almeland@ebnett.no

 

Informasjon/Sekretær:

Ole Peder Bjørsom

454 11 548
ole-peder@modellseiling.org

Økonomiansvarlig:

Lars Erik Hilsen

995 59 836
lars.erik.hilsen@gmail.com

 

Havnesjef:

John Grinde

911 97 707
john.grinde@online.no

Regattasjef

Øyvind Jelstad

977 48 392
oyvind@jelstad.org

 

Leder i junioravdelingen/TIK

Henrik Gautneb

905 84 586
gautneb@gmail.com

Eiendoms- og materiellansvarlig

Svenn Erik Hansen

934 48 476
sehansen77@gmail.com 

 

Turskipper

Per Arvid Hennum

911 90 260
phe@nom.no

 

Sekretær i junioravdelingen

Gry Brudevoll

934 02 989
gry.brudevoll@getmail.no

Havn og havneplasser

Alle henvendelser om havneplasser rettes til havnesjef John Grinde, tlf 911 97 707, john.grinde@online.no


Utleie av klubbhuset

Alle henvendelser om leie av seilforeningens klubbhus “Løkta” må rettes til Bente Avdal, tlf 918 05 357, bente.avdal@gmail.com

Faktura og betaling

Hvis du har spørsmål om fakturaer, betaling eller andre økonomispørsmål til klubben, ta kontakt medLars Erik Hilsen, tlf 995 59 836  lars.erik.hilsen@gmail.com

Publisert: 09.03.18

 

Drammens Seilforening, Postboks 1025, 3037 Drammen, leder@dsf.no